person_outline
phone

Хто ми?

Ми — україномовний літературний журнал «FoxyLit». Наше видання було створено на базі «P.S. літературне інтернет-видання» у 2018 році.

Яка мета видання?

Мета нашого видання – популяризація української мови як в Україні, так і за її межами. Ми випускаємо наші номери, щоб показати світу красу української мови, її мелодійність та гармонійність.

Де нас читають?

Наші номери, друковані та електронні, читають більше ніж в 25 країнах світу. Серед яких Україна, Росія, Білорусь, Румунія, Молдова, Ізраїль, США та Великобританія.

Де можна почитати журнал?

Всі наші номери є у вільному доступу, кожен охочий може прочитати електрону версію журналу. Друковані примірники можна придбати у будь-який зручний час.

Хто може опублікуватися у журналі?

Будь-який автор, який пише українською або російською (у такому разі його твори будуть перекладні на українську мову) мовами.

Які умови публікації?

До публікації приймаються твори, написані українською мовою або переклади на українську мову (проза, поезія та статті) обсягом до 40 000 символів з пробілами. Одною з головних умов публікації є те, що автор зобов'язується придбати хоча б один друкований примірник.

Чому публікація платна?

За саму публікацію ви не сплачуєте, ви купуєте друкований примірник. Всі виручені за продаж кошти будуть спрямовані на розвиток журналу.