16:10
Правила відправки творів

1. АВТОРСТВО ТВОРІВ

1.1. «FoxyLit - україномовний літературний журнал» створено для публікації літературних текстів авторами або їх представниками. Публікація творів здійснюється на підставі Договору про публікацію у «FoxyLit - україномовний літературний журнал».

1.2. Забороняється публікація чужих творів без згоди їх авторів або правовласників. У разі написання твору у співавторстві, його публікація допускається тільки за згодою всіх його співавторів.

1.3. Твори померлих авторів можуть публікувати тільки спадкоємці їхніх авторських прав. В цьому випадку, від імені автора допустима публікація текстів його творів в прижиттєвої редакції і забороняється публікація повідомлень в рецензіях від його імені.

1.4. Автор має право в будь-який момент припинити публікацію твору, згідно з пунктом 3.3 Договору про публікацію. Автор твору також має право в будь-який момент припинити публікацію свого твору, якщо воно розміщене іншим користувачем без його згоди, звернувшись до адміністрації сервера через Службу підтримки і представивши докази свого авторства.

2. ПОРЯДОК ВКАЗАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Персональна інформація вказується користувачем при заповненні форми відправки.

2.1. При відправці заявки автор вказує назву твору, а також прізвище, ім'я та по батькові (ОБОВ'ЯЗКОВО СПРАВЖНІ). Зазначені автором прізвище, ім'я, по батькові використовуються для друку свідоцтв про публікації. В полі «Ім'я автора або псевдонім» можна вказати справжнє ім'я або псевдонім, за вибором автора. У разі зазначення псевдоніма, він повинен бути милозвучною, мати вигляд людського імені і прізвища. Не допускається використання в складі псевдоніма нецензурні або лайливі слова.

2.2. Забороняється підробка псевдонімів інших авторів - вибір схожих і візуально важко відрізнити псевдонімів з метою введення читачів в оману. Також не допускається публікація, де в якості псевдоніма вказано чуже ім'я з метою приниження честі, гідності людини або його ділової репутації.

3. ПОРЯДОК ПУБЛІКАЦІЇ ТВОРІВ

3.1. До публікації приймаються проза, поезія, публіцистика, сумарним обсягом наданих творів не більше 40 000 символів з пробілами, і не більше п'яти творів від одного автора на один номер. УВАГА! Твори, що перевищують ліміт, будуть розділені на частини і опубліковані в розділі «Літературний серіал». Робота з великими творами вимагає більше часу, тому вихід твори в розділі «Літературний серіал» може бути відкладений на кілька номерів, в залежності від обсягу твору.

3.2. Розміщуються твори повинні бути створені автором, ім'я якого зазначено в поле «Ім'я автора або псевдонім». Не допускається розміщення творів без дозволу їх правовласників. Цитування текстів інших авторів допускається тільки в обсягах, виправданих метою цитування.

3.3. Не допускаються до публікації твори, зміст яких заборонено законодавством України, а так само містять:
- Пропаганду політичний партій;
- Пропаганду релігійних сект і течій;
- Пропаганду насильства;
- Відверті сцени насильства;
- Порнографію.

3.4. Авторам слід дотримуватися поваги до особистості інших людей. Не допускаються образливі висловлювання і погрози на адресу авторів або третіх осіб, приниження честі, гідності або ділової репутації, а також цитування таких висловлювань.

3.5. Не допускається публікація копій однакових творів.

3.6.Не допускається використання сторонніх символів, або розділових знаків, які не відповідають правилам української мови, для виділення заголовків, текстів творів і повідомлень з метою залучення до них додаткової уваги.

3.7. Кожен твір слід відправляти окремо. Відправляти збірники заборонено.

3.8. Заборонено в поле «Повний текст твору» вказувати посилання на скачування творів зі сторонніх ресурсів або іншим способом вказувати таку можливість.

3.9. Забороняється використання нецензурної лексики, лайливих слів і виразів в заголовках творів.

3.10. Забороняється умисне образу читачів за допомогою використання лайливих слів і виразів, а також шляхом використання епатуючих текстів чи зображень образливого характеру, які порушують норми суспільної моралі.

3.11. Забороняються публікації творів рекламного характеру, оголошень про збір пожертвувань або інформації про заходи.

3.12. При публікації твору забороняється виділяти абзаци зайвими пробілами, залишати порожні рядки після абзаців, центрувати текст за допомогою пробілів.

Категорія: Журнал | Переглядів: 367 | Додав: FoxyLit | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 LadaAriy • 03:29, 20.09.2018 [Матеріал]
Доброй ночи! Мне бы хотелось опубликовать на страницах Вашего журнала свой рассказ:"Вовка момент" .  С Вашим переводом на украинский язык.
http://www.proza.ru/2016/08/26/274
avatar