10:08
Нам один рік! Ні, не цей Рік

Сьогодні день народження відзначаємо... ми! Рівно рік тому, п'ятого жовтня, вийшов у світ перший випуск нашого видання. За цей час на наших сторінках знайшли свого читача сорок авторів. Наші номери, як електронні, так і друковані, читають більше ніж у двадцяти країнах світу. У нас навіть є постійні автори! Сподіваємося, що постійні читачі теж є.

Ідея створити повністю україномовний журнал була давно. Ми навіть випускали українські номери (в плані оформлення) «PS літературне інтернет-видання», але це було не те. В решті решт, розробивши іншу концепцію, ми створили «FoxyLit».

«Лисиця» розвивається швидше ніж «Вовк» і це зрозуміло, адже вона використовує всі напрацювання «Вовка». Вона не проходила той шлях, який довелося пройти «Вовкові». Але це не говорить про те, що розвиватися немає куди. Навпаки, у журналу ще багато чого попереду.

Через особливості публікації, поки що ми виходимо раз у квартал. Хоча не будемо заперечувати, від планів перейти на щомісячний вихід ми не відмовилися.

На жаль, не обійшлося і без неприємних моментів. За цей рік п'ять авторів були внесені в чорний список «Лисиці» і «Вовка» за невиконання ними зобов'язань по публікації в журналі. Дані чорного списку відкриті і знаходяться на сайті «Вовка». Ми вважаємо, що це чесно, тому, що зі свого боку в повній мірі виконали свої зобов'язання.

Але більшість авторів чесні і це не може не радувати. Причому ці автори з різних країн: Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Німеччина. Широка не тільки географія наших читачів, а й авторів.

Дякуємо авторам і читачам за те, що ви з нами.

Успіхів!
З повагою, команда «FoxyLit».

Категорія: Журнал | Переглядів: 88 | Додав: FoxyLit | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar