14:35
Про Лесю Українку, Івана Франка та інших: мережу підриває тизер українського серіалу "Плеяда"


Вже незабаром український кінематограф обіцяє вразити історичним художнім серіалом "Плеяда". Перший тизер до багатоепізодної стрічки про українських митців та їхній вплив на культуру вже доступний до перегляду.

Перший офіційний тизер до серіалу "Плеяда", робота над яким триває з 2017 року, опублікували на ютуб-каналі "Плеяда України" 31 жовтня.

Над важливим для України проєктом працюють Тарас Дронь, який виступив режисером, Наталія Яковлева, якій довірили сценарій, а також Юрій Король, який сів в операторське крісло.

Знімальна команда реалізує проєкт за допомоги Українського культурного фонду, а допомагати у знімальному процесі погодилися також представники Музею видатних діячів української культури, Музею Становлення української нації, Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, а також Міжнародний Фонд Івана Франка.

Події у серіалі розгортатимуться у 1888 році в будинку на Рейтарській, де мешкав Микола Лисенко. Саме там у той час зібралася вся українська інтелігенція та молоді письменники. І разом їм вдалося створити Першу Культурну Революцію в Україні.

Окрім реальних персонажів у серіалі "Плеяда" будуть також вигадані герої. "Вони таємно творять державу. Історичне припущення на основі реальних подій", – зазначили наприкінці тизера творці кінострічки "Плеяда".

Категорія: Новини | Переглядів: 79 | Додав: FoxyLit | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar