Жовтневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№1)Вітаємо!

Сьогодні в світ вийшов перший номер нашого видання. Для нашої команди це не перше видання, але момент все одно хвилюючий.
«FoxyLit» втілив у собі ряд ідей, які ми не могли реалізувати в нашому іншому виданні, «PS».
Мова. «PS» - багатомовний журнал. У ньому неодноразово публікувалися твори написані і російською мовою, українською, і англійською. «FoxyLit» виключно україномовний журнал. Але це не обмежує авторів, охочих публікуватися у нас. На даний момент доступний переклад прози та публіцистики з російської мови. В майбутньому ми плануємо ввести можливість перекладів текстів і з інших мов.
Умови публікації. «FoxyLit» відразу виходить в друкованому форматі, не тільки електронна версія. Тому умови публікації так само трохи відрізняються. Так, вони такі ж лояльні як і в «PS», але обов'язковою умовою є придбання друкованого примірника. Запевняємо вас, що всі кошти підуть на розвиток видання.
Обличчя номера. У «FoxyLit» була реалізована можливість стати обличчям номера, але на відміну від «PS», тут це не тільки шанс потрапити на обкладинку. Коротка інформація про вас буде так само на зворотному боці номера, а в самому номері велике інтерв'ю з вами.
Періодичність. Звичайно, ми б раді вийти на періодичність виходу номерів раз на місяць, але поки що обмежимось щоквартальними випусками. Хоча варто зазначити, що періодичність «плаваюча». Тобто, якщо номер заповнитися раніше ніж за три місяці, то і випуск відбудеться раніше.
Розділи. На даний момент в журналі є тільки два основні розділи: проза і поезія. Проза вміщує в себе і прозаїчні твори, і статті, і літературний серіал. Твори, що публікуються частинами, закінчуються фразою «Далі буде ...» Поки що, розділів досить.
Ми молоде і розвиваються видання, не дивлячись на те, що у нас є досвід і багато напрацювань. І ми будемо раді, якщо ви допоможете нам у розвитку. Свої пропозиції та побажання щодо розвитку ви можете залишити на сайті журналу і в групах в соціальних мережах.
А поки що вас чекає перший номер нашого видання. Приємного прочитання і гарного настрою!

З повагою, команда «FoxyLit».

Переглядів:255
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Оксана • 18:18, 01.11.2018 [Матеріал]
Дякую! Теперь можно будет учить украинский язык  smile .
avatar