person_outline
phone

Травневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№11)Вітаємо всіх!

Це одинадцятий номер та за традицією на його обкладинці… ні, не Олександр Едвард Рівер. На обкладинці його мама, Нікуленкова Валентина. Це не просто мама відомого нашим читачам письменника та дослідника, а й дуже цікава особистість. Інтерв’ю з нею читайте на перших шпальтах номеру.
Це дуже приємно, коли бачиш не просто талановитих людей, а цілі династії. У нас вже не один раз публікувалися сестри Дериземля, подружжя Барсагян, мати та син, Олександр та Валентина. Це круто! Не тільки в рамках нашого видання, ні! Круто те, що такі люди не просто пишуть свої твори коли є вільна хвилина, вони роблять творчість частиною свого життя. Вони створюють нові світи, пишуть яскраві (навіть тоді, коли барви у твори сірі) та цікаві історії.
Так, зараз митців багато. Інтернет дав вільний простір для обміну творчістю. Ми про це не раз казали. Різноманіття авторів це добре, кожен знайде те, що йому припаде до душі. Але для більшості митців це лише хобі, не більше. Мало хто ставиться до цього серйозно. Але це слід в історії людства. Хтозна, що стане класикою через двадцять, п’ятдесят, або навіть сто років. Може, це будуть ваші книги. Або ваших родичів. Або в підручних того часу буде написано, що цей роман був написаний двома братами, або сестрами, або… варіантів безліч! Головне, пишіть, малюйте, створюйте! Кожен з нас на це здатен. Поет, пісенних, художник, скульптор, композитор, гейм-дизайнер, архітектор, модельєр. Як багато, так?
Мистецтво це гарно. Але є річ у нашому світі, яка не є мистецтвом. Взагалі. Це не поема, не роман, не пісня, і навіть не картина майстра епохи Відродження. Це життя. І його творить не людина. Але в силах людини зберегти його. Зараз у час пандемії, тисячі, мільйони лікарів кожного дня, ризикуючи власним життям, рятують інших. Вони щодня заходять до ковідних відділень и виконують свій обов’язок. І ми просимо вас, не створюйте їм роботи, дотримуйтесь всіх обмежень Це важливо.
Життя створено не нами, але ми в силах його урятувати. Можливо, навіть власне.

Гарного дня, вечора або ночі, які ви проведете за читанням свіжого номера!
З повагою, команда «FoxyLit»Переглядів:136
Всього коментарів: 0
avatar