person_outline
phone

Серпневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№12)Вітаємо всіх!

Колись мене запитали, що я люблю: країну чи державу? Любити лише державу неможливо. Держава це система, інструмент підтримки порядку та врегулювання відносин у суспільстві на окремій території. А країна - це люди. Твої брати та сестри. Країна - це та сама територія, на якій створена держава. Країна це безкрайні лани, високі гори, густі ліси та неосяжне небо над головою! Ось це можна та треба любити. Свою країну! Свою Батьківщину.
Чи можна любити не тільки батьківщину? На це питання є лише одна відповідь - так! Сьогодні, в час, коли незалежність України відзначає 30-ту річницю, ми готові познайомити вас з творами Олександра Дунаєнко, який народився в Казахстані, нині живе у Росії, але він всім серцем любить Україну, батьківщину його матері. Якщо говорити від серця, то можна стверджувати, що нашу країну неможливо не любити, бо вона, як велика родина! А рідних люблять усі.
Так, буває, що відносини з сім'єю не завжди гарні, але тут не маються на увазі скандали та ненависть, ні! Просто непорозуміння. Інколи, навіть й з самим собою. Про такий досвід вам може розповісти наша дівчина з обкладинки. Ну так, ми називаємо це «обличчя номера», але ж сьогодні на обкладинці красива й талановита – Каріна Войтюк. Вона здолала тяжкий шлях, щоб полюбити та прийняти себе, а також, налагодити стосунки з рідними.
Якось дивно ми почали, то про любов до країни, тепер про відносини з сім'єю та прийняття себе. Але це все взаємопов’язано: країна, народ, рідні та ми самі. Ми можемо поїхати на чужину, наприклад, до Німеччини, але залишитися українцями. Або одеситами. Так, Одеса це Одеса й тут нічого більше не скажеш. Ми завжди ми, де б не були. Наше відношення до нас, нашої родини та країни залежить тільки від нас самих. Наші думки та почуття – ось що головне! Будьте щирими з собою та пам’ятайте, все в ваших руках. І любов до Батьківщини, і любов до родини, і любов до себе.
В одній пісні співалося: «Одна калина за вікном, одна родина за столом… і Україна, бо в нас іншої нема». І не важливо, що у когось не Україна, а Білорусь, Молдова чи інша держава, батьківщина у кожного своя. Рідна ненька, сім'я та любов - ось вагомі складові нашого щастя! Кожен ставить їх в тій послідовності, яку він вважає правильною, але від зміни місць доданків сума не змінюється.

Гарного дня, вечора або ночі, які ви проведете за читанням свіжого номера!
З повагою, команда «FoxyLit»Переглядів:146
Всього коментарів: 0
avatar