person_outline
phone

Листопадовий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№13)Вітаємо всіх!

Нам три роки! Було. Місяць назад. Але ми не писали про це, навіщо? Так, перший номер вийшов 5 жовтня 2018 року. Але ми виходимо раз у квартал, тобто наступний номер повинен був вийти 5 січня 2019 року. Але початок року, свята, тому номер перенесли на лютий, а наступний вийшов в травні, а потім у серпні й, нарешті, у листопаді. Тому наш ювілей був місяць тому.
Минулого разу ми писали, що ніяких досягнень, по суті, не маємо. Так, видаємо журнал, так публікуємо авторів, але це не досягнення, а звичайна робота видання.
Що цього разу? Досягнення є! Ми ввели додаткові послуги та пов'язані вони з перекладами. Перша за них — це передача прав на зроблені в рамках публікації переклади. Ні для кого, ні секрет, що більшість наших авторів російськомовні та їхні твори перекладаються для публікації. Саме на ці переклади ми й передаємо, точніше, продаємо права. «Тобто, подаєте? - запитають деякі з наших читачів. — Але права й так належать авторам!» Річ у тому, що згідно з українським законодавством, права на переклад належать тому, хто цей переклад зробив. Ще раз: права на переклад. Права на ваші твори залишаються за вами, а сам переклад належить вже нам. Ви не купуєте свої твори, ви купуєте наш переклад. Тут як й з друкованими примірниками: ви купуєте не свої твори, ви купуєте наш продукт.
Друга послуга дуже схожа на цю, але трохи відрізняється. Ви можете замовити окремий, так би мовити, переклад, без публікації в номері. Тут також їде відчуження прав на користь автора, але строк виконання замовлення інший, бо немає залежності від строку виходу номера. В середньому, ми перекладаємо по одному авторському аркушу за день. Більш детальна інформація на сайті.
Так, ми говорили, що навряд чи нам вдасться ввести якісь послуги у «Лисиці», але нам це вдалось. Та це не все! Ми працюємо над втіленням у життя озвучування віршів та прози. Є деякі напрацювання російською мовою (у рамках «Вовка»), але рівень кінцевого результату недостатній, щоб ввести це як платну послугу. Але ми на вірному шляху!
Дякуємо всім, що ви з нами! Ми раді що можемо випускати свої номери та показувати всю красу української мови на всіх континентах!

Гарного дня, вечора або ночі, які ви проведете за читанням свіжого номера!
З повагою, команда «FoxyLit»Переглядів:64
Всього коментарів: 0
avatar