person_outline
phone

Лютневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№14)Вітаємо всіх!

Ой, люди добрі, який в нас сьогодні номер! На обкладинці Аліна Шевченко, у номері переклади світових хітів від Брата Жана та велике оповідання від Олени Шаферманн. Це не просто історія однієї людини, це історія поколінь!
Так можна сказати про будь-який номер, але чому саме цей номер не може бути особливим? Так, наші читачі вже знайомі з творчістю Аліни Шевченко, але сьогодні вони познайомляться ще й з нею як з особистістю. У свої шістнадцять вона досягла того, чого деякі не можуть досягти й в п'ятдесят. І це не жарт.
Найчастіше (точніше, завжди) ми публікували невеликі твори за авторством Олени Шаферманн, але сьогодні все інакше. У цьому номері ви побачите не просто історію, а історію цілих поколінь через призму життя однієї людини від народження й до… ні, не смерті, але похилого віку.
Брат Жан це приклад того, чого можна досягти маючи лише одне прагнення… та 1000 гривень у кишені. Простий таксист с Тернополя вирішив покорити YouTube та створив канал «Будь ласка, Українською» на якому він публікує кавери на світові хіти та пісні власного авторства. Там вас чекає безмежна харизма та тихі коментарі Тараса Григоровича Шевченко. Подивіться відео та зрозумієте про що це ми.
Так, саме подивіться відео, вам не здалося. Взагалі, це дивно, але досі існують ті, то не розуміють, а нащо взагалі потрібні журнали? Пояснюємо: журнали потрібні, щоб познайомити читачів з авторами. А знайомимо ми якраз через твори. Тому саме ви ніколи не побачите у номерах ні біографії авторів, ні їхніх фотографій. Ну, за винятком інтерв'ю. Розумієте, головне це текст. Якщо читачеві сподобається текст твору, то він найде автора за будь-яку ціну. В Google-то не заблокували. Ми знайомимо, показуємо, а ось зацікавить читача творчість автора чи ні, це вже питання смаку. Як кажуть в одному мемі: «Тут наші повноваження всьо!»
Тому, шановні автори, звертаємося до вас: ви вже постарайтеся, щоб ваші твори сподобалися читачеві. А ви, шановні наші читачі, читайте. Повірте, в цьому номері багато вартих вашої уваги творів. Та чого там багато, всі! Всі твори варті вашої уваги! Не тільки тих авторів, яких мі щойно згадали.

Гарного дня, вечора або ночі, які ви проведете за читанням свіжого номера!
З повагою, команда «FoxyLit»Переглядів:118
Всього коментарів: 0
avatar