Лютневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№2)Вітаємо Вас!

Сьогодні в світ вийшов другий номер нашого журналу! Ми дуже раді, що багато хто з вас проявив інтерес до нашого видання. Аудиторія видання повільно зростає і це не може не радувати!
З другим номером журналу розширилася і географія авторів. У цьому номері опубліковані твори авторів з п'яти країн: України, Росії, Білорусі, Молдови та Німеччини.
Номер вийшов насиченим. У ньому можна знайти все, від дитячих цікавих і пізнавальних казок до розповідей про суворе життя. Жартівливі і ліричні вірші переплітаються на сторінках, створюючи яскравий контраст.
На жаль, є й сумні новини. Нас покинув чудовий автор, Микола Галямінскіх. Раптова хвороба забрала його. Ми будемо пам'ятати Миколу...
Слід пояснити деякі особливості роботи нашого видання.
Так, ми робимо переклади творів з російської на українську мову, але тільки в рамках публікації. Жоден автор не отримає переклад до того, як він буде опублікований в журналі. По ряду причин ми не надаємо переклад авторам перед публікацією. Внесення авторських правок в переклад має на увазі знання мови. В такому випадку автор сам може здійснити переклад і опублікувати вже перекладене твір, не звертаючись до послуг нашої редакції.
Зрозуміло, обсяг перекладеного тексту часом призводить до помилок в ньому, тому підходи редакції до роботи з перекладом зміняться. Якщо в перших двох номерах твори просто перекладалися і без повторної вичитки публікувалися, то тепер вони пройдуть також етап повторної вичитки. Даний підхід повинен поліпшити якість перекладу творів.
З цього номера ми вводимо зворотній зв'язок. Приблизно через два тижні після виходу номера, всі, хто підписаний на розсилку, отримає лист з проханням дати комплексну оцінку номеру. Звичайно, будь-який бажаючий, після прочитання номера, зможе відразу ж відправити нам відгук. Подібне вже давно функціонує в «PS» і це дуже допомагає в розвитку журналу.
Дякуємо вам за те, що ви з нами! Удачі і приємного проведення часу за читанням нашого номера!

З повагою, команда «FoxyLit».

Переглядів:124
Всього коментарів: 0
avatar