Серпневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№4)Вітаємо всіх!
 
Нарешті в світ вийшов п'ятий номер нашого журналу! Чи ні, стійте, тільки четвертий? Так, цей номер ще четвертий! Просто номера заповнюються з такою швидкістю, що встежити за ними складно. Зараз ми формуємо вже шостий номер, який вийде в лютому 2020 року.
Сьогодні у нас цікава подія. Вперше в нашому виданні почав публікуватися літературний серіал. Це роман «Ерлік» Андрія Зикова. Про що ця історія? Перші глави познайомлять вас з головним героєм Кімом і тим, як він потрапив до складу таємничої експедиції в незвідані місця Радянського союзу. Історія цікава і захоплююча! А з самим автором ви познайомитеся у вступному інтерв'ю. Як ви вже здогадалися, саме він прикрашає обкладинку цього номера.
Якщо бути точним, в першому номері ми запускали один літературний серіал, але тоді автор відмовився з нами співпрацювати. Історія цікава і в чомусь повчальна, але розповімо її не сьогодні.
Сьогодні ми поговоримо про свідчення. Як і «вовк» ми стали видавати свідоцтва про публікацію. Перші вже завантажені в відповідний розділ на сайті. Свідоцтва за поточний номер з'являться там скоро.
Як видаються свідоцтва? Вони видаються за публікацію в номері. Це очевидно, але, як і «вовка» нас завалять типовими питаннями. Точніше одним питанням: скільки свідоцтв отримає твір з літературного серіалу? Відповідь проста: одне. За кожну публікацію, свідоцтва видаватися не будуть. Тільки при першій публікації.
Яка вартість друкованих свідоцтв? Вона не відрізняється від вартості у «вовка»: 50 американських центів для світу або ж 15 гривень для України. Електронні свідоцтва видаються безкоштовно і завантажуються на сайт.
Що ж чекає вас в номері? Серед старожилів журналу ви зустрінете Олександра Едварда Рівера і його статті. Олександр, як деяким з вас відомо, робить археологічні експедиції по всій Росії. Про свої знахідки він повідає в цьому номері. Так само ви побачите продовження пригода Клави, Миколи й Михайлаі від Дмитра Копйова. Юрій Юрукін розповість продовження історії про життя після війни. Хоча... у нас закралися думки, що це не продовження, а передісторія. Трохи лірики вас чекає від Яніни Погорелової. Та нова  новела від Інни Нюсьман. Повірте, це варто уваги.
«А що ж приготували новачки?» - запитаєте ви. А ось це ви дізнаєтесь прочитавши номер. Розкривати секретів ми не будемо.
 
Гарного дня, вечора або ночі, які ви проведете за читанням свіжого номера!
З повагою, команда «FoxyLit»

 

Переглядів:92
Всього коментарів: 0
avatar