Листопадовий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№5)Вітаємо всіх!

Місяць тому нам виповнився один рік! По ряду причин, нам довелося змістити вихід номера. Тому, ювілейним номером можна назвати цей.
Хоч номер і вийшов в жовтні, робота над першим випуском почалася ще в липні 2018 року. Для початку була використана база авторів «Вовка» і, коли певний обсяг творів був набраний, закипіла робота. Може здатися, що все робилося в стислі терміни. Буквально за кілька місяців, але це не зовсім так. Ідея створення такого видання існувала давно, просто рік тому ми приступили до реалізації. Хоча «Вовк» був запущений за один місяць.
Були певні страхи, що авторам не сподобається концепція, коли вони повинні платити за публікацію. І частково вони виправдалися. Наші номери заповнюються, але чергу становить максимум два номери. Тобто, черги в п'ять або шість номерів, як у «Вовка», немає. А це один з головних критеріїв переходу на щомісячний випуск номерів. Хоча, з огляду на те, що рік тому, чергу «Вовка» становила понад двох років, то «бар'єр» працює.
Багато хто запитує, чому автор платить? Пояснюємо. Є «Вовк» з його безкоштовною публікацією і терміном очікування публікації як мінімум рік. Так, відправляючи твори «Вовкові», автор чекає публікацію не менш як рік. Є «Лисиця», де публікація платна, але час очікування менше. Зараз, наприклад, доступний для заповнення номер за травень 2020 року. Так, термін очікування великий, враховуючи, що зараз листопад. Але мова йде про публікацію в травні наступного року, а не через рік або ж два.
Це одна з причин, по якій автор платить. Наступна причина — переклад твору на українську мову. 95% творів, які надходять до редакції, російською мовою. Як це не дивно, але побачити на публікації український твір-рідкість. Тому більшість творів перекладаються.
Хоч ми й виходимо раз у квартал, ми продовжуємо працювати над якістю журналу. І в першу чергу, над якістю перекладу. Він не ідеальний, але ми до цього прагнемо.
Дякуємо, що були з нами весь цей рік. Ми багато досягли, але ще більшого нам належить досягти.

Гарного дня, вечора або ночі, які ви проведете за читанням свіжого номера!
З повагою, команда «FoxyLit»

P.S. Веселого Хелоїна!

Переглядів:158
Всього коментарів: 0
avatar