Лютневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№6)Вітаємо всіх!

Сьогодні виходить у світ шостий номер нашого журналу і перший номер в цьому році.
З чого б почати? Почнемо, мабуть, з конкурсу. У грудні минулого 2019 роки ми провели перший конкурс. Це був конкурс імені Амушла Кабака. Що можна сказати про цей конкурс? Враження у нас, як в одних з організаторів, суперечливі. З одного боку це хороший досвід, який ми обов'язково повторимо. Так, нові конкурси будуть. Призом буде безкоштовна публікація в нашому виданні і бали на порталі Проза.ру. Про терміни поки говорити зарано, так що чекайте новин.
З іншого боку, нас здивували самі учасники. За правилами конкурсу, обсяг робіт був обмежений однією тисячею символів, але не всі автори дотримувалися цього. Так само здивувала невелика кількість учасників. Їх було мало і коли журі приступило до оцінки, все закінчилося досить швидко. Сподіваємося, наступного разу, конкурсантів буде більше.
Поки що вітаємо наших переможців Володимира Пастернака, Олексія Жаренова і Людмилу Колденкову.
Тепер поговоримо про біографії авторів. Нас часто запитують, чи публікуємо ми біографії авторів. На питання, а навіщо вони потрібні? Приходить відповідь: щоб читач знав, чий твір він читає. Читач і так знає, чий твір він читає, бо кожен твір підписано. Навіщо читачеві знати регалії автора, звідки він родом, скільки йому років? Це якось впливає на якість тексту, його сприйняття? Ні. Твір має відігравати сам, без знань про автора або візуального супроводу. Тому в цьому номері у нас менше ілюстрацій. А в майбутньому ми плануємо взагалі від них відмовитися, тим самим збільшивши обсяг опублікованого тексту. Читач сам в змозі створити образ персонажа, обстави та твору в цілому.
Звичайно, у вступі ми часто говоримо про те, що ж чекає наших читачів в номері. Сьогодні не виняток. Вас чекає продовження повісті «Одинадцять» Леона Нікітіна, розповіді Олександра Едварда Рівера, чуттєва поезія і проза Костянтина Челліні, дивовижні та цікаві оповідання Олександра Петросяна і багато іншого. З багатьма авторами цього номера ви не знайомі, але їхні твори куди красномовні, ніж сухі факти біографії.
 
З повагою, команда «FoxyLit»

Переглядів:622
Всього коментарів: 3
avatar
0
1 nataredkoburyn • 13:36, 05.02.2020 [Матеріал]
Перший примірник в цьому році! Тут можна знайти і мене yes
avatar
0
2 valeks0660 • 16:57, 05.02.2020 [Матеріал]
Дуже сподобалися вірші Наталії Редько
avatar
0
3 nataredkoburyn • 23:09, 05.02.2020 [Матеріал]
Щиро дякую!
avatar