Травневий номер «FoxyLit - україномовний літературний журнал» (№7)Вітаємо всіх!

Насичена весна видалася на події, чи не так? Пандемія коронавіруса змусила нас всіх, по можливості, сидіти вдома і переживати ці нелегкі часи. Що ж, це вимушений захід, як би нам цього не хотілося. Тому, ми просимо вас, дотримуватися правил, встановлених владою на час пандемії. Так ви вбережете не тільки себе, але і своїх близьких. Будьте здорові!
Але поговоримо про літературу!
Як ви помітили, сьогодні обличчям номера у нас є Олександр Едвард Рівер. Старий знайомий і постійний автор, який вже не потребує в представленні нашої публіці. Як пройшов його творчий рік ви прочитаєте в інтерв'ю з ним, а про свої статті, опубліковані в цьому номері, він говорить наступне:
«Перед тим, як зануритися в читання похмурих історій, поданих нижче, варто особливо відзначити факт того, що, не дивлячись на художнє забарвлення загальної розповіді, всі вони реальні та відбулися насправді в реальному житті, з реально існуючими людьми. А деякі з них описувалися статтями по гарячих слідах особистих документальних досліджень Олександра Едварда Рівера і робочої команди Історико-містичного проєкту "ВНЕ-Х"»
Так само ви побачите фінал історії «Одинадцять» Леона Нікітіна. Якщо вам сподобалося його творчість, то для вас радісна новина - його твори ви ще побачите в наших номерах.
Вперше в історії нашого видання ми запустили конкурс краси серед авторів - «Міс лисиця». Це не перший наш досвід в проведенні подібних конкурсів, але раніше ми проводили його тільки в «Вовка», який не так давно відзначив свій восьмий ювілей. Призи скромні, але це перший подібний конкурс в нашому виданні.
Число і географія наших авторів і читачів зростає. Все більше країн приєднуються до нашої, ще невеликої, спільноти. Кількість запропонованих творів зростає, як і черга на публікацію. Зараз частково заповнений десятий номер. Десятий, Карл! Ми не очікували, що все буде, так аудиторія так райдужно прийме саме україномовний журнал. За це хочеться сказати красно дякуємо всім вам. Наша авантюра півторарічної давності вдалася!

Гарного дня, вечора або ночі, які ви проведете за читанням свіжого номера!
З повагою, команда «FoxyLit»

Переглядів:140
Всього коментарів: 0
avatar